AktualnościBez kategorii

Republikańska Akademia Liderów – Szkoła Polityki Realnej pod naszym patronatem

By 22/07/2014No Comments
Republikańska Akademia Liderów – Szkoła Polityki Realnej

Drodzy Republikanie i Wolnościowcy! Już jest! Najbardziej wyczekiwane wydarzenie tego lata – Republikańska Akademia Liderów.

• Chcesz nauczyć się jak aktywizować ludzi wokół Ciebie?
  • Chcesz nauczyć się jak budować i prowadzić zespół?
  • Chcesz nauczyć się sprawnie przemawiać, tak by inni chcieli Cię słuchać?
  • Chcesz dowiedzieć się skąd wyrastają Twoje światopoglądowe korzenie?

Zapraszamy na Republikańską Akademię Liderów – Szkołę Polityki ReALnej!

W pięciodniowym programie Akademii znajdą się m.in.

• Warsztaty z przemówień publicznych
  • Debaty oxfordzkie
  • Szkolenia z zarządzania projektami
  • Spotkania z gośćmi specjalnymi (politykami, dziennikarzami, ekspertami i liderami opinii)

Akademia odbędzie się w dniach 20-24.08.2014. Koszt uczestnictwa wynosi 300 zł (240 zł dla członków Stowarzyszenia „Republikanie” i organizacji partnerskich). Opłata obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd, ognisko oraz wszystkie szkolenia i warsztaty przewidziane programem Akademii. Akademia odbywa się w Popowie, k. Warszawy.

Akademia przeznaczona jest dla osób, które chcą aktywnie uczestniczyć w działalności społecznej i politycznej na wszystkich szczeblach.

Warunkiem uczestnictwa w Akademii jest przygotowanie krótkiego tekstu (maks. 5000 znaków) na temat wybranego rozdziału lub postulatu zawartego w dokumencie „Republikańska Polska. Założenia i tezy programowe.” Tekst może mieć charakter aprobujący lub polemiczny.

Pełną treść dokumentu „Republikańska Polska. Założenia i tezy programowe” w formacie pdf znajdziesz tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem projektu:
Damian Szczerbaty, [email protected]