Yaron Brook w Krakowie!

By 11/10/2014No Comments

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z dr. Yaronem Brookiem, dyrektorem generalnym Ayn Rand Institute.

10718975_772047309525601_2054736178_n

Yaron Brook przyjedzie do Krakowa na specjalne zaproszenie naszej Fundacji i wygłosi tylko jeden wykład. Wystąpienie pt. „Free Market Revolution” odbędzie się 27 października (poniedziałek) w budynku Instytutu Amerykanistyki  i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 w Sali nr 33. Po wykładzie naszego gościa przewidujemy turę pytań i odpowiedzi. Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Yaron Brook jest doktorem finansów, działaczem na rzecz promocji obiektywizmu i wolnego rynku, członkiem Mont Pelerin Society. Bieżące wydarzenia polityczne i gospodarcze komentował min. dla Forbes.com i  Wall Street Journal. Jest autorem (wspólnie z Donem Watkinsem) książki pt. Free Market Revolution.