Czwarte spotkanie Warsaw Coallition Meeting za nami

By 23/04/2015No Comments

Jacek Spendel, prezes naszej Fundacji był uczestnikiem czwartego spotkania Warsaw Coalittion Meeting (WCM).

WCM to cykliczne spotkania środowisk wolnościowych. Celem, który spotkania mają realizować jest wymiana informacji o działaniach podejmowanych przez uczestników Koalicji, wzajemna promocja, wspólne oświadczenia oraz pozyskiwanie partnerów do wybranych projektów. Uczestnicy spotkań to osoby o przekonaniach wolnościowych, dla których wolny rynek, wolność osobista i własność prywatna to kluczowe idee. Spotkanie koordynuje Warsaw Enterprise Institute.

11156956_878777125519285_1892506096_nNasza Fundacja w osobach prezesa i wiceprezesa uczestniczy w spotkaniach od początku. Czwarte posiedzenie było jednak wyjątkowe. Wirtualnie uczestniczyli w nim także Lorenzo Montanari i Cindy Cerquitella, oboje pracujący w ATLAS Foundation, jednej z największych i najbardziej wpływowych organizacji wolnościowych na świecie. Polscy uczestnicy WCM podzielili się z nimi swoimi doświadczeniami i opowiedzieli o swoich bieżących projektach.