Nasz wiceprezes na szkoleniu w Wilnie

By 24/06/2015No Comments

Marcin Chmielowski był uczestnikiem szkolenia „Think tank start up” które odbyło się w Wilnie. Przez trzy dni wspólnie z innymi liderami środkowoeuropejskich i skandynawskich organizacji wolnościowych uczył się od najlepszych tego, jak być skutecznym adwokatem libertariańskiej zmiany.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Atlas Network, jedną z najsilniejszych globalnych fundacji zajmujących się promocją wolności oraz wsparciem organizacji o zbliżonym do siebie charakterze oraz przez Lietuvos laisvosios rinkos institutas, największy wolnościowy think-tank na Litwie. Zajęcia obejmowały zagadnienia z zarządzania, kontaktów z mediami i podstaw fundraisingu. Efekty będzie widać już wkrótce, w jeszcze bardziej profesjonalnych działaniach naszej fundacji.