Przedstawiamy Piotrka, naszego nowego współpracownika!

By 15/10/2015No Comments

Z wielką przyjemnością informujemy, że do zespołu naszej Fundacji dołączył Piotr Kot, jeden z bardziej zasłużonych polskich wolnościowców młodego pokolenia. Piotrek specjalizuje się w fundraisingu, sprzedaży i zarządzaniu. Studiował ekonomię (UEK) i inżynierię środowiska (URK). W latach 2010-2015 r. był związany z Instytutem Misesa, w którym pełnił funkcje członka zarządu i dyrektora ds. fundraisingu. To właśnie on był pomysłodawcą i koordynatorem projektu Wolna Przedsiębiorczość, czyli zbiórki środków na pierwszy polski wolnorynkowy podręcznik do podstaw przedsiębiorczości. Zbiórki, jak wiemy, nadprzeciętnie udanej.

Piotrek w naszej Fundacji będzie się zajmował dużym i ważnym projektem edukacyjnym, który planujemy zrealizować wraz z szeroką koalicją podmiotów podobnych nam ideowo. Niebawem przekażemy więcej informacji na ten temat.