1% na Fundację Wolności i Przedsiębiorczości

By 31/01/2018No Comments

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości to jedna z nielicznych organizacji w Polsce, na której działalności nie ucierpiał żaden podatnik. Jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki wsparciu naszych darczyńców. W tym roku chcielibyśmy ponownie zachęcić wszystkich śledzących nasze poczynania do przekazania 1% swojego podatku na rzecz projektów filmowych Fundacji, które realizujemy we współpracy z Fundacją PAFERE. Wasze wsparcie pomoże nam w realizacji naszego kolejnego filmu – o Ludwigu von Misesie, ale także w kontynuacji pozostałych jak np. serii Wolność pod Ostrzałem.

Jak wspomóc działalność Fundacji?

Wystarczy w rubryce “1% dla OPP”, która znajduje się w deklaracji podatkowej, wpisać numer KRS oraz kwotę – 1% wyliczonego podatku, zaokrąglając do pełnych złotych. Dodatkowo wpisujemy cel szczegółowy: Projekty filmowe.
Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego KRS 0000278610

Bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie i zachęcamy do dzielenia się efektami naszej działalności.