Zapraszamy do udziału w Szkole Dziennikarskiej im. Henry’ego Hazlitta, szkoleniu dla początkujących dziennikarzy o liberalnych sympatiach. Zapał jest ważny, ale nowicjuszom często brakuje umiejętności zawodowych dzięki którym tworzyliby dobre materiały. Zmieniamy to organizując szkolenia z profesjonalnymi dziennikarzami. Nasz projekt to dwa weekendy pełne warsztatów dla początkujących, młodych dziennikarzy. Podczas ich trwania, zapoznają się z tajnikami pracy ludzi, którzy w dziennikarstwie odnieśli sukces. Zdobyte w ten sposób kompetencje będą cenne dla naszych kursantów, adeptów sztuki docierania do ludzi z rzetelną informacją. Networking pomiędzy uczestnikami a organizatorami i trenerami to kolejny atut spotkań i szansa na zdobycie nowych, ciekawych kontaktów ułatwiających start w branży.

TERMINARZ:

15 kwietnia – zakończenie przyjmowania zgłoszeń
18 kwietnia – ogłoszenie przyjętych na pierwszą edycję Szkoły

6-8 maja – Pierwszy zjazd Szkoły

6 maja – przyjazd do hotelu, powitanie uczestników, networking
7 maja – osiem godzin zajęć, przerwa na obiad, przerwy kawowe, kolacja, networking
8 maja – śniadanie, cztery godziny zajęć, zamknięcie zjazdu

20-22 maja – Drugi zjazd Szkoły

20 maja – przyjazd do hotelu, powitanie uczestników, networking
21 maja – osiem godzin zajęć, przerwa na obiad, przerwy kawowe, kolacja, networking
22 maja – śniadanie, cztery godziny zajęć, zamknięcie zjazdu

📌 Zakwaterowanie i warsztaty odbędą się w:

Hotel Ibis Warszawa Centrum
al. Solidarności 165, 00-876 Warszawa

Projekt realizowany jest przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości. Dzięki wsparciu Fundacji Wolności Gospodarczej udział w Szkole jest bezpłatny. Uczestnik musi jedynie pokryć ewentualne koszty dojazdu na miejsce.