🏆 Misją Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości jest wykształcenie nowego pokolenia liderów, którzy będą stali na straży dobrowolnie zorganizowane społeczeństwa. Szczególna okazja do zaprezentowania rezultatów naszej pracy nadarzy się już w następnym tygodniu, kiedy to reprezentanci dwóch generacji działaczy będą reprezentować Fundację na międzynarodowej konferencji.

🌐 Mowa oczywiście o odbywającym się w dniach 12-13 maja w Warszawie Europe Liberty Forum 2022, które organizowane jest przez Atlas Network. W trakcie piątkowego panelu “Uchodźcy i osoby ubiegające się o azyl: Jaka jest odpowiedź wolnego rynku?” jednym z dyskutantów będzie Wiceprezes FWiP – dr Marcin Chmielowski. Niedługo później na scenie pojawi się nasza Projekt Menadżerka – Justyna Piątek-Pawłowska, która weźmie udział w rozmowie zatytułowanej “Feminizm i klasyczny liberalizm”.

✅ Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Bilety dostępne są na stronie events.atlasnetwork.org