Jacek Spendel gościem radia KonteStacja

Jacek Spendel, prezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości, będzie dziś (02.03.15) gościem internetowego radia KonteStacja.

KonteStacja

KonteStacja to internetowe radio obywatelskie prowadzone przez libertarian i zwolenników wolnego rynku. Swoje audycje twórcy radia koncentrują na sprawach przedsiębiorczości i praw obywatelskich. Obie te kwestie są jak najbardziej bliskie naszej Fundacji, stąd też bardzo cieszy nas fakt, że będzie można w KonteStacji usłyszeć Jacka Spendla. Audycja prowadzona na żywo dotyczyć będzie zbiórki na drugi sezon naszego serialu Wolność pod Ostrzałem, a także kondycji ruchu wolnościowego w Polsce.

Zapraszamy dziś o 21:00 na stronę kontestacja.com, za pośrednictwem której będzie można słuchać audycji.