Project Arizona

logo-projekt-arizona-1024x414-1024x414

Project Arizona – program stażowy dla oficerów wolności!

Choć dzielą ich tysiące kilometrów, to łączy ich ponadprzeciętna inteligencja, pasja, ambicje i wytrwałość w dążeniu do celu. 10 młodych ludzi z całego świata – od Meksyku aż po Nepal – chce polecieć do Arizony by odbywać tam czteromiesięczne staże i uczyć się na jednym z największych uniwersytetów w USA.  Co stoi im na drodze? Wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Pokaż że masz gest, wpłać choćby kilka złotych i wyślij jednego z  wybrańców na drugi koniec świata!

Projekt Arizona to unikalny program stażowy, który umożliwi uczestnikom rozwinięcie skrzydeł pod okiem najlepszych dydaktyków i pracodawców.Uczestnicy zostaną przyjęci na staż w kancelariach prawnych, firmach technologicznych, muzeum, organizacjach pozarządowych a nawet w biurze Sędziego Sądu Najwyższego. W dodatku będą mieli okazję uczyć się na Arizona State University – drugim największym uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych – gdzie będą zgłębiać tajniki funkcjonowania wolnego społeczeństwa i wartości amerykańskich Ojców Założycieli.

W ramach dokładnej i długotrwałej selekcji wybraliśmy 10 osób z całego świata, którzy zaprezentowali największy potencjał – nie tylko na rozwój swojej własnej kariery, ale także na ulepszanie swojego własnego środowiska. Wśród naszych uczestników znajdują się osoby z Nigerii, Turkmenistanu, Nepalu, Ukrainy, Gruzji, Polski, Meksyku, Serbii i Grecji.  Projekt Arizona wyposaży ich w zdolności, które przywiozą z Arizony do swoich domów i które będą procentować przez całe ich życie. Choć wszyscy zadeklarowali, że aby dostać się do Arizony zaangażują swoje własne, ciężko zarobione przez nich samych oraz ich rodziny pieniądze, to koszty projektu i tak przekraczają ich zdolności finansowe. Właśnie dlatego postanowiliśmy rozpocząć ogólnoświatową zbiórkę pieniędzy, które pozwolą uzupełnić brakującą kwotę.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie swojej darowizny na rzecz wybranego przez siebie uczestnika. Każda wpłata – choćby miałaby to być symboliczna złotówka – będzie na wagę złota. Można to zrobić na stronie http://projectarizona.us/pl/raise-me-to-the-top/ , gdzie zaprezentowano sylwetkę każdego kandydata oraz listę korzyści płynących z obdarowania go wsparciem. Poprzez tę stronę można także zapoznać się z dokładnymi informacjami nt. Projektu Arizona.

Crowdfunding już wielokrotnie udowodnił moc ludzi do wzajemnej pomocy i realizacji rzeczy z pozoru niemożliwych! Jesteśmy przekonani, że stanie się tak również w tym przypadku i dziesiątka zdolnych, lecz niezamożnych osób będzie mogła nie tylko rozpocząć swoją wielką karierę, ale także zainicjować łańcuch karmy, który wróci do Ciebie z potrojoną siłą.

Z góry dziękujemy za okazaną szczodrość!

Podziel się!
    Loading Facebook Comments ...