Bez kategoriiLiberty Camp

Rusza rekrutacja na Liberty English Camp!

By 16/07/2013No Comments

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości oraz Language of Liberty Institute zapraszają na kolejną edycję obozu letniego Liberty English Camp, łączącego doskonalenie języka angielskiego z nauką ekonomii wolnorynkowej oraz filozofii wolności.

W tym roku obóz odbędzie się w dniach 8-13 września w Ponikwii, górskiej miejscowości położonej tuż obok Wadowic, rodzinnego miasta papieża Jana Pawła II. Organizatorem Liberty English Camp jest Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości oraz amerykański Language of Liberty Institute, organizujący podobne wydarzenia na całym świecie, m.in. w Armenii, Gruzji, Nigerii, Słowacji czy Słowenii.

 

Zajęcia podczas obozu realizowane są w formie dyskusji w małych grupach, warsztatów poświęconych zakładaniu własnej firmy, debat oksfordzkich, projekcję filmów oraz inne, twórcze aktywności. Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz pogłębić swoją wiedzę na temat idei wolności i przedsiębiorczości.

 

Liberty English Camp to przedsięwzięcie uświadamiające wagę wolności osobistej i gospodarczej oraz roli własności prywatnej w wolnym społeczeństwie – przyznaje Jacek Spendel, prezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości oraz główny organizator obozu. – Ponadto jest to świetna okazja do zawiązania nowych znajomości, także międzynarodowych, gdyż właśnie taki charakter ma Liberty English Camp. W poprzednich edycjach gościły grupy z Ukrainy, Niemiec, Armenii a nawet Nigerii – dodaje.

 

Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie, profesjonalną kadrę, komplet materiałów szkoleniowych, a także dodatkowe atrakcje, takie jak darmowe książki, czy atrakcyjne nagrody konkursowe. Koszt obozu wynosi jedynie 600 zł, co czyni ofertę bardzo atrakcyjną w porównaniu z innymi obozami językowymi. Więcej informacji i rejestracja na Liberty English Camp dostępne są na stronie internetowej http://localhost/liberty-english-camp/

 

Dzień przed rozpoczęciem Liberty English Camp, 7 września 2013 roku, w Krakowie odbędzie się konferencja European Students For Liberty – międzynarodowej organizacji skupiającej studentów o zapatrywaniach wolnorynkowych. Głównymi prelegentami będą: Jarosław Gowin oraz Jarosław Romańczuk, białoruski opozycjonista i były kandydat na prezydenta. Zarówno konferencja jak i Liberty English Camp organizowane są przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości, która zorganizuje dojazd z Krakowa na obóz. Rejestracja na konferencję European Students For Liberty odbywa się przez stronę: http://studentsforliberty.org/europe/event/krakow-regional-conference/

 

 

Więcej informacji udziela:

 

Michał Machaj

Koordynator Obozu Liberty English Camp 2013

tel. +48 663-564-002

[email protected]