Bez kategorii

Bądź kreatorem swojej własnej kariery. Stwórz projekt i otrzymaj budżet oraz wsparcie merytoryczne na jego realizację!

By 15/10/2015No Comments

Dążąc do rozszerzenia swojej oferty edukacyjnej, Polsko-Amerykańska Akademia Liderów nawiązała współpracę z Fundacją TDJ, której celem jest prowadzenie działalności społecznej, edukacyjnej, i charytatywnej, w szczególności ukierunkowanej na pomoc zdolnym dzieciom i młodzieży. Wspólnymi siłami utworzono nowy projekt w ramach kursu obywatelskiego Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to projekt edukacyjny stworzony z myślą o ludziach rozważających zaangażowanie się w życie społeczne: przyszłych polityków, dziennikarzy czy członków kadry zarządzającej organizacjami pozarządowymi. Program skierowany jest do młodych pasjonatów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania polityczne i ekonomiczne, ale także połączyć je z własnym życiem zawodowym.

W VII edycji Akademii wyodrębniony został kurs podstawowy on-line oraz dwie wyspecjalizowane ścieżki – obywatelska oraz polityczna. To właśnie w ramach kursu obywatelskiego przeprowadzony zostanie najnowszy projekt Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów i Fundacji TDJ. Każdy uczestnik kursu będzie miał za zadanie stworzyć swój własny program edukacyjny dla dzieci lub młodzieży, który mógłby zostać przeprowadzony w ramach działalności Fundacji TDJ. Najciekawszy pomysł może zostać zrealizowany i poprowadzony przez jego twórcę pośród 6 tysięcy pracowników z Grupy TDJ oraz ich rodzin. Fundacja zapewnia środki finansowe, wsparcie merytoryczne, a także biuro, co pozwoli na profesjonalne przeprowadzenie projektu.

Zachęcamy do zapisów wszystkich zainteresowanych działalnością społeczną i pragnących wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce: http://akademialiderow.edu.pl

Rekrutacja potrwa do 25 października.

Więcej informacji udziela:

Jacek Spendel
Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów
Prezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości,
e-mail: [email protected]
tel. + 48 509 615 488

Leave a Reply