Uzyskaliśmy grant na kolejne materiały video

By 15/10/2015No Comments

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza Fundacja stała się beneficjentem programu Lights, Camera, Liberty, który jest mechanizmem przyznawania środków organizacjom zajmującym się promocją wolnego rynku i wolności osobistej.

Naszym Darczyńcą jest ATLAS Network, największa globalna sieć zrzeszająca organizacje wolnościowe oraz aktywnie je wspierająca, także finansowo. Przyznane nam środki pozwolą na powstanie kolejnych produkcji zbliżonych treścią do naszego serialu „Wolność pod ostrzałem”. Jednocześnie zaznaczamy, że uzyskany grant pochodzi w całości ze środków prywatnych. Nasza Fundacja nigdy nie pobierała, nie pobiera, oraz nigdy nie pobierze pieniędzy odebranych komuś siłą lub odebranych pod groźbą jej użycia.