Aktualności

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów znów uczy wolności! Zapisz się już dziś!

By 23/09/2016No Comments

Młode osoby myślące o działalności publicznej stoją właśnie przed dużą szansą na rozwój swojej kariery. Opłacone wyjazdy na staże w Stanach Zjednoczonych oraz darmowy udział w amerykańskich i europejskich konferencjach oraz szkoleniach – takie atrakcje znajdą się w tym roku w puli nagród Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów, która zaprasza wszystkich chętnych na kolejną, dziewiątą już edycję.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to działający od 2012 roku projekt Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości, który przygotowuje młode pokolenie do aktywności społecznej, politycznej i biznesowej oraz przekazuje mu fundamentalne wartości dotyczące ekonomicznej oraz gospodarczej wolności.

Program Akademii skupia się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności praktycznych, popartych rzetelną wiedzą przekazywaną przez profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli. Zespół wykładowców składa się więc z utytułowanych dydaktyków z Uniwersytetu Śląskiego i Jagiellońskiego, ekspertów w zakresie politycznego PR-u czy praktyków budowy wizerunku i komunikacji.

Przez kilka lat aktywności Polsko-Amerykańska Akademia Liderów stała się prawdziwą kuźnią talentów; wielu jej absolwentów założyło własne przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe lub zaangażowało się w politykę na najwyższym szczeblu. Wystarczy wspomnieć o Patryku Hałaczkiewiczu, który w 2012 roku wziął udział w I edycji PAAL a już trzy lata później poprowadził kampanię prezydencką Pawła Kukiza, zakończoną trzecim miejscem w skali kraju.

W tym roku na uczestników oprócz klasycznego Kursu On-Line czekają także dwa, całkowicie nowe szkolenia: Kurs Samorządowy oraz Kurs Przywództwa i Retoryki.  Kursy rozpoczną się już w listopadzie, potrwają od 2 do 5 weekendów a każdy zakończy się egzaminem końcowym, który wyłoni grono najlepszych uczestników mogących liczyć na nagrody – a organizatorzy przekonują, że jest w czym wybierać.

Wśród nagród należy wymienić opłacony, 3-miesięczny staż w Leadership Institute  w Stanach Zjednoczonych, bezpłatny udział w konferencji organizowanej przez Foundation for Economic Education oraz opłacony wyjazd na amerykańską konferencję Acton University.

Zapisz się już dziś!

Rejestracja trwa do 26 października na stronie: www.akademialiderow.edu.pl

Leave a Reply