Bez kategorii

„Economics and Trumponomics” – Wykład Richarda N.Lorenca w Krakowie

By 27/07/2017No Comments

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości zaprasza serdecznie na wykład otwarty Richarda N. Lorenca. Pracownika i Dyrektora Działu Operacyjnego w Foundation for Economic Education (FEE) – najstarszej amerykańskiej organizacji (założona w 1946 r.) działającej na rzecz edukacji ekonomicznej.

Wykład pt. „Economics and Trumponomics” będzie dotyczył ekonomicznej strony prezydentury Donalda Trumpa. Prelekcja w języku angielskim.

Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 17:00 na sali konferencyjnej Herbewo, ul. Lubelska 28, VI piętro, Kraków.

Zapraszamy także do odwiedzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/720662164789709/


Richard N. Lorenc jest dyrektorem operacyjnym Foundation for Economic Education (FEE). Jest także członkiem Rady Doradców Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości oraz członkiem Rady Dyrektorów Coalition to Reduce Spending, Inc., grupy mającej na celu ograniczenie i kontrolę wydatków federalnych. Taką samą funkcję sprawuję w Oberg Research, Inc., organizacji zajmującej się pomiarem efektywności edukacyjnych działań think-tanków. Absolwent programu Liberty@Work (Charles Koch Institute) oraz Atlas Leadership Academy. Richard ma także doświadczenie pracę w Illinois Policy Institute, America’s Future Foundation oraz Truth in Accounting, gdzie był jednym z założycieli interaktywnej bazy danych systemu fiskalnego StateDataLab.org.

Zwiedził ponad 30 państw, a jego artykuły opublikowano na łamach Wall Street Journal, New York Times, Chicago Tribune, Chicago Sun-Times, Washington Post – pisał na tematy tak różnorodne jak konstytucja, dystrybucja praw w odniesieniu do osób o odmiennej orientacji seksualnej, czy design. Jest absolwentem Emory University i na stałe mieszka w Atlancie, gdzie gra na kontrabasie w Emory University Symphony Orchestra.

Leave a Reply