Bez kategorii

Mises The Movie – nowy projekt filmowy Fundacji WiP.

By 01/12/2017No Comments

Polski ruch wolnościowy na tle światowego określić można jako nastolatka. Analogia ta wydaje się trafna, ponieważ zarówno pod względem siły instytucjonalnej, jak i średniego wieku aktywistów balansujemy na granicy pełnoletniości. Mamy już za sobą okres dzieciństwa, w którym polegaliśmy na pomocy i radach innych, dorastamy, więc powinniśmy myśleć o tym, jak stać się równorzędnymi partnerami dla kolegów z zachodu i zacząć wnosić wkład w rozwój i propagowanie wolnościowych ideałów na arenie międzynarodowej.

Starając się zrealizować w praktyce ten postulat zdecydowaliśmy się na realizację bardzo ambitnego przedsięwzięcia. Posiadamy doświadczenie w produkcji filmowej i właśnie na tym polu zamierzamy dołożyć swoją cegiełkę poprzez produkcję pełnometrażowego filmu dokumentalnego Mises The Movie o życiu, dorobku naukowym i dziedzictwie Ludwiga von Misesa.

Zwracamy się z apelem do wszystkich polskich wolnościowców, aby wsparli nas w tym projekcie i tym samym uhonorowali najwybitniejszego ekonomistę w historii, a równocześnie otworzyli nowy rozdział w historii polskiego ruchu wolnościowego.

Więcej możecie dowiedzieć się na naszej stronie: WWW.MISESTHEMOVIE.COM

Leave a Reply