Bez kategorii

Wyniki Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów!

By 02/02/2018No Comments

W XI edycji PAAL po raz pierwszy zorganizowaliśmy wyjątkowy, przygotowany przez organizację Americans for Prosperity, kurs. Grassroots Leadership Academy ma na celu edukowanie działaczy oddolnych, którzy chcą mieć wpływ na poszerzanie wolności gospodarczej i osobistej w naszym kraju.

Z wielką radością oznajmiamy, że pierwsza edycja Grassroots Leadership Academy oficjalnie dobiegła końca. Kurs ten był dla nas bardzo dużym wyzwaniem – ukończenie 2 levelów w Arizonie, a następnie szkolenie w Waszyngtonie, by wreszcie zrealizować amerykański kurs na polskim podwórku. Mamy nadzieję, że to dopiero początek budowania w Polsce liderów Grassroots.

Pragniemy przedstawić państwu naszych najlepszych uczestników, którzy wykazali się nie tylko dużą aktywnością w trakcie treningu, ale przygotowali także niezwykłe projekty, które zostały ocenione przez naszych szkoleniowców. Na ich podstawie wybraliśmy zwycięzców pierwszej edycji Grassroots Leadership Academy, przypominamy, że cała trójka jeszcze w tym roku pojedzie w nagrodę na konferencję do Stanów Zjednoczonych!

1 miejsce – Mateusz Ochnio
2 miejsce – Piotr Popęda
3 miejsce – Przemysław Grzelak
Wyróżnienia: Wiktorz Strzelczyk oraz Grzegorz Nowowiejski

W tym roku ponownie zorganizowaliśmy Kurs Podstawowy Online. Podstawy z ekonomii, polityki i etyki, to naszym zdaniem wiedza niezbędna dla każdego człowieka, a niestety zaniedbana w publicznej edukacji. Staramy się ją przekazać w przystępny sposób – znajdując najlepszych, polskich wykładowców, których wykłady możecie obejrzeć online. W tym roku walka o pierwsze miejsca była na naprawdę wysokim poziomie, mimo że uczstnicy musieli podejść do trudnego, 3-godzinnego egzaminu.

Oto nasi tegoroczni laureaci:

1 miejsce: Przemysław Grzelak
2 miejsce: Maciej Furmanek
3 miejsce: Roman Waszczyk
Wyróżnienie: Dawid Gaweł

Serdecznie Gratulujemy i przypominamy, że dwa pierwsze miejsca pojadą na konferencję FEEcon do Atlanty, natomiast Pan Roman Waszczyk weźmie udział w Kursie Podstawowy szkoły ASBIRO!

Leave a Reply