Aktualności

O wolności na łonie natury, czyli Liberty English Camp 2018!

By 26/04/201817 lutego, 2021No Comments

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości we współpracy z Language of Liberty Institute oraz PAFERE mają zaszczyt zaprosić wszystkich wolnościowców z Polski i zagranicy na kolejne wydanie Liberty English Campu! W tym roku odbędzie się on w małopolskiej wsi Ponikiew, od 9 do 12 sierpnia. Keynote speakerem będzie Lawrence Reed, szef Foundation for Economic Education!

Obozy Liberty English Camp to zjawisko unikatowe – nigdzie na świecie najwięksi giganci ruchu wolnościowego nie spotykają się z sympatykami w podobnych okolicznościach: sterylne aule uniwersytetów zostają zastąpione przez przytulne sale małych lokalnych pensjonatów, a networking zamiast w hotelowym lobby odbywa się na łonie natury! Nasze wydarzenia są bowiem rokrocznie organizowane w małych, urokliwych miejscowościach lub wsiach – znajdujących się na jednocześnie na tyle daleko od dużych miast, by uczestnicy mogli odpocząć od miejskiego zgiełku, ale także na tyle blisko, by dojazd był tani i komfortowy.

Do Ponikwi przyjedzie duże grono interesujących mówców, a ich lista cały czas się powiększa! Szczegóły i zapisy na stronie: http://localhost/liberty-english-camp-2018/