Wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości, dr Marcin Chmielowski kilka miesięcy temu rozpoczął swoją przygodę jako podcaster. Pomysł ten wykiełkował po sukcesie książki ’Przedsiębiorca Idei’, która wydana została przez Freedom Publishing pod koniec 2020 roku. Autor postanowił rozwinąć zawarte w niej myśli w nieco bardziej swobodnej formie, jak również miał zamiar stworzyć platformę, umożliwiającą odnoszenie się do bieżących wydarzeń w szeroko pojętym świecie promocji idei. Jak sam przyznaje „Mówię o politologii, ideach i ich konsekwencjach, robię to w kontekście wolności i jej promowania„.

Podcast dostępny jest na YouTube, Spotify i Anchor.fm. Przy premierze pierwszego odcinka uruchomiony został również profil autora na Patronite, gdzie można dołączyć do grona patronów „Przedsiębiorcy Idei” i dzięki temu uzyskać dodatkowe korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z podcastową aktywnością naszego wiceprezesa.