Zarezerwuj miejsce na jednym z najważniejszych wolnościowych wydarzeń na mapie Europy – New Intellectuals Conference – NICON, które odbędzie się w Pradze w dniach 18-22 kwietnia 2022 roku. Ayn Rand Center Europe organizuje pierwszą konferencję tej skali od ponad dwóch lat, a Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości, z Prezesem Jackiem Spendlem na czele, będzie miała okazję wziąć w niej udział w charakterze zarówno uczestnika, jak i partnera medialnego.

Praga w tym okresie stanie się celem podróży wielu zwolenników szeroko pojętego liberalizmu, ponieważ już 23 kwietnia NICON przerodzi się w LibertyCon Europe 2022, czyli dziesiątą edycję największego wolnościowego zlotu na świecie. Wśród panelistów zaproszonych przez Students For Liberty Europe znajdą się m.in. David Friedman, Terry Kibbe, Josef Šíma, Li Scholland, Stephan Livera, a to dopiero początek ogłoszeń. Całość zwieńczą koncerty i wieczorna integracja.

Wszyscy absolwenci John Galt Schools mogą wnioskować o stypendium NICON, pokrywające koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia od 18 do 22 kwietnia. Aplikacje przyjmowane są na https://lnkd.in/dBJYDSpM tylko do 20 lutego.