W dniach 22-24 lipca ponownie spotkamy się w Gogolinie, aby uczcić pamięć naszego patrona – Miltona Friedmana. W tym roku nasza Fundacja świętuje swoje dziesięciolecie, więc na miejscu będzie czekało na Uczestników mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich będzie wizyta dr. Rainera Zitelmanna? Kim jest nasz tegoroczny keynote speaker? Krzyżówką Miltona Friedmana i Arnolda Schwarzeneggera 😃

Dr Rainer Zitelmann to przedsiębiorca, podwójny doktor – socjologii i historii, a także promotor 💲 kapitalizmu. Oto cztery ciekawostki na jego temat:

🟨 Napisał 25 książek, z czego jedna z nich traktuje o 🏋️ treningu siłowym. Większość twórczości dr. Zitelmanna dotyczy jednak ekonomii kapitalizmu, społecznego odbioru bogactwa a także marketingu osobistego gwiazd różnorodnych dziedzin życia.

🟨 Przez 16 lat z powodzeniem prowadził agencję marketingową. Z zyskiem sprzedał swój biznes. Od lat inwestuje w 🏢 nieruchomości.

🟨 Jest wegetarianinem i jednocześnie praktykującym body builderem. Jest nazywany „bicepsem kapitalizmu”. 💪

🟨 W młodości był zwolennikiem 📕 komunizmu na wzór albański. Na szczęście właściwa literatura, zmysł obserwacji i własne przemyślenia wyciągnęły go z tej matni.

W Polsce jedną z jego książek wydało już Freedom Publishing. Kolejne są w drodze. Dostępny asortyment publikacji Rainera Zitelmanna będzie można kupić podczas Miltonaliów. Bilety w cenach early bird dostępne są tylko do soboty❕ Świętuj z nami 10-lecie Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości❕ ➞ https://fundacjawip.org/miltonalia2022