Jesteś samorządowcem, przedsiębiorcą, lokalnym aktywistą? Masz przy tym liberalne poglądy? Będziesz na ❌ liście ludzi do zabicia, którą sporządzają Rosjanie.

Widać to na 🇺🇦 Ukrainie. Rosjanie na przez siebie zajętych terenach urządzali „zaczystki”, czyli de facto polowania na wyróżniających się obywateli Ukrainy, tych, którzy potrafią organizować swoje społeczności albo są liderami opinii. Smutny los spotykał też opozycjonistów białoruskich lub rosyjskich, którzy uciekli ze swoich krajów i schronili się w kraju sąsiada. Oni również są i byli wrogami antyliberalnej moskiewskiej władzy i również byli eliminowani.

Przed rosyjską armią trzeba 🛡 bronić się już teraz, kiedy jeszcze mamy czas. Należy wspierać wysiłek zbrojny Ukrainy – także we własnym interesie. Pomóżmy kupić im 🛩 Bayraktara – po to, aby pomścić zabitych i nie dopuścić do tego, abyśmy to my kiedyś byli zabici.

🟡 Miltonalia to wydarzenie dla liberałów i libertarian aktywnych społecznie. W Gogolinie spotkają się przedsiębiorcy, działacze trzeciego sektora, uczeni, dziennikarze, autorzy książek. Będą też z nami białoruscy przeciwnicy rządów Łukaszenki i ukraińska libertarianka. Idealne cele dla Moskwy. Organizujemy Zjazd, który jest afirmacją wszystkiego tego, czego nienawidzi Kreml: ✔️ wolnorynkowego kapitalizmu, ✔️ wolności słowa, ✔️ różnorodności, ✔️ afirmacji naszych zachodnich wartości, w tym także ✔️ tolerancji. Chcemy Miltonalia organizować także w przyszłości i być przy tym bezpieczni. Pomóżmy tym, którzy toczą walkę – Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości udostępni skarbonkę, do której będą wrzucane datki na broń dla Ukraińców. Wszystko, co zbierzemy przekażemy na zrzutkę „Bayraktar dla Ukrainy”:

➡️ https://zrzutka.pl/bayraktar

Gorąco zachęcamy też do wpłat tych, którzy już teraz wiedzą, że niestety nie będą z nami w Gogolinie. Odrzućmy od siebie zagrożenie. Pomóżmy wygrać liberalnym zasadom. Poślijmy do piachu ich wrogów.