Jak skutecznie promować idee wolności i niezależności? Porozmawiajmy o tym z legendami ruchu libertariańskiego w czasie trzeciej edycji Libertarian Solutions.

15 lutego rusza jeden z odnoszących największe sukcesy projektów Liberty International, zaprzyjaźnionej amerykańskiej organizacji, na czele której stoi Jacek Spendel, fundator i prezes FWiP. Mowa o trzeciej edycji internetowego kursu Libertarian Solutions. Sympatycy i darczyńcy naszej Fundacji będą mieli okazję wziąć udział, na specjalnych warunkach cenowych, w 12 sesjach na żywo z czołowymi postaciami ruchu libertariańskiego na świecie. Zajęcia będą odbywać się w środy i soboty o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Przy rejestracji użyj kodu „FWIP” aby uzyskać 20% zniżki. Promocja dotyczy również biletów studenckich, których cena domyślna to zaledwie 49 dolarów. Głównym celem kursu jest podniesienie umiejętności uczestników w zakresie skutecznej promocji ideałów wolnego społeczeństwa. Trzech najlepszych uczestników kursu uzyska stypendium na udział w 37 edycji Liberty International World Conference 2023 w Madrycie, która odbędzie się 16-19 sierpnia. Zachęcamy do udziału!

Wśród wykładowców Libertarian Solutions 3.0 znajdą się:

🔹 Mary J. Ruwart “Sharing the Message: What Works and What Doesn’t”
🔹 Walter Block “Defending the Undefendable: Libertarian controversies”
🔹 James W. Lark “How to Share the Libertarian Message with Students”
🔹 Per Bylund “Responses To Common Objections To Open Migration”
🔹 Ken Schoolland “Responses To Common Objections To Open Migration”
🔹 Spike Cohen “TBA”
🔹 Dean Ahmad “Liberty as an Islamic Value”
🔹 Michael Severance “Can Christians and Libertarians agree on the „same” basis of Liberty?”
🔹 James Taylor “Climate Change: A Serious Threat? Are There Libertarian 'Solutions’?”
🔹 David Beito “TBA”