Rekrutacja na XVI edycję Akademii Liderów już ruszyła! Dołącz do kultowego projektu, weź udział w wykładach online z najlepszymi specjalistami i powalcz o atrakcyjne nagrody 

Czym jest wartość? Czy współczesną scenę polityczną da się podzielić na lewicę i prawicę? Rekrutacja na XVI Polsko-Amerykańską Akademię Liderów już ruszyła! To jeden z kultowych projektów Fundacji, który już od wielu lat kształci przyszłych liderów zmian.

Pięciotygodniowy kurs online obejmuje zagadnienia z zakresu podstaw ekonomii, polityki i etyki, przekazywanych w wygodnej formie nagrań z wykładów prowadzonych przez najlepszych z najlepszych. W tym roku podstawy etyki przybliży dr Arkadiusz Fordoński, polityki – dr Marcin Chmielowski, ekonomii natomiast – Aleksander Serwiński. Kurs zakończony jest egzaminem z certyfikatem, a dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody, dzięki którym będą mogli nadal rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i sieci kontaktów; bilety wstępu na konferencje i wydarzenia, staże oraz szkolenia.

  • Liberty International World Conference 2023 w Madrycie
  • Cycle Lithuania 2023: Freedom Entrepreneurial Camp
  • Kursie Podstawowym ASBiRO
  • Miltonaliach
  • Libertarian Solutions 4.0

Sprawdź szczegóły i dołącz na: www.akademialiderow.edu.pl