W miniony weekend zakończyliśmy Szkołę Dziennikarską im. Henry’ego Hazlitta 2023, projekt zorganizowany przy wsparciu Fundację Wolności Gospodarczej i naszych Darczyńców. 13 młodych entuzjastów i entuzjastek dziennikarstwa i pracy w mediach wzięło udział w 24 godzinach zajęć z profesjonalistami

Szkoła Dziennikarska im. Henry’ego Hazlitta stworzyła dla kursantów przestrzeń, dzięki której będą mieli oni ułatwione rozpoczęcie działalności, lub pozwoli ona na zintensyfikowanie dotychczasowo już prowadzonych przedsięwzięć.

Procedura ewaluacji, jak również indywidualne relacje uczestników, pozwalają stwierdzić, że projekt okazał się sukcesem. Nawiązane dzięki niemu relacje i współprace biznesowe będą owocować przez długi czas.

Serdeczne podziękowania za wspieranie promocji liberalizmu i libertarianizmu kierujemy w stronę Fundacji Wolności Gospodarczej oraz prywatnych Darczyńców, bez których ten projekt nie mógłby zostać zrealizowany.

Tegoroczni prelegenci: