Relacja na żywo z konferencji prezentującej raport „Wolność Pod Lupą” już w poniedziałek 15 maja o godzinie 13:00!

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości jest jednym z głównych partnerów „Wolności Pod Lupą„, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Libertariańskie. Celem tego długo zapowiadanego i wyczekiwanego przez wielu projektu było kompleksowe badanie opinii publicznej przeprowadzonym przez profesjonalną sondażownię, na podstawie którego stworzone zostały profile demograficzne i psychograficzne Polaków popierających szeroki wachlarz postulatów liberalnych i libertariańskich.

Zapraszamy na konferencję prasową prezentującą finalny raport zespołu badawczego, działającego pod przewodnictwem dr. Marcina Chmielowskiego. Gośćmi specjalnymi wydarzenia, które prowadzi przedstawiciel Fundacji Sebastian Węglarz będą m.in. Adam Abramowicz (Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców), Jakub Kulesza (Wolnościowcy), Paweł Szramka (Dobry Ruch), Andrzej Prendke (Nowoczesna), czy Jan Kubań (PAFERE).