Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to unikalne kursy organizowane od 2012 roku. Mamy na celu kształcenie nowej generacji liderów: przyszłych dziennikarzy, biznesmenów, polityków, osób zaangażowanych w sektor pozarządowy i wszystkich tych którzy chcą zmieniać swoje otoczenie.

Dlaczego Powinieneś wziąć udział w Polsko-Amerykańskiej AKADEMII LIDERÓW?

Udział w tej inicjatywie to niezwykła okazja do poszerzenia swoich horyzontów i doskonalenia umiejętności dzięki dostępowi do unikalnej wiedzy od światowej klasy ekspertów w dziedzinie polityki, etyki, ekonomii i przywództwa. To również możliwość skorzystania z wyjątkowego połączenia tematów, które pozwoli spojrzeć na swoją dziedzinę z różnych perspektyw, otwierając drogę do odkrycia nowych możliwości! Co istotne, uczestnictwo w akademii umożliwia naukę w własnym tempie, co pozwala dostosować proces nauki do indywidualnych potrzeb i preferencji.

To także szansa na rozwój osobisty i zawodowy, który może znacząco wzbogacić Twoje CV. Posiadanie prestiżowego certyfikatu potwierdzającego udział w akademii może być niezwykle wartościowym atutem na rynku pracy, podnoszącym Twoją wiarygodność i atrakcyjność w oczach potencjalnych pracodawców.

Ponadto, akademia oferuje nie tylko wiedzę, ale także szansę na zdobycie cennych nagród o łącznej wartości przekraczającej 40 000 zł. Ta motywacja dodatkowo zachęca do zaangażowania się w proces nauki i wykorzystania wszystkich dostępnych możliwości. Jednak to nie wszystko – udział w akademii to także okazja do nawiązania kontaktów z innymi liderami i osobami o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu możesz wspólnie tworzyć innowacyjne projekty i inicjatywy, które mają potencjał zmiany świata.

Wśród nagród tegorocznej edycji znajdziecie:

  • Wyjazd na Project Arizona!

  • Wyjazd na konferencję Liberty International w Dallas!

  • Staż w Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości!

  • Udział w obozie Cycle Freedom

  • Udział w Miltonaliach!

  • Udział w kursie uczelni Asbiro