Konkurs na Komiks Ekonomiczny!

By 05/09/201817 lutego, 2021No Comments

„V jak Vendetta”, „Kaczor Donald”, „Tytus, Romek i Atomek” – każdy przynajmniej słyszał te tytuły. Młodsze pokolenia poznały je często jako książki, bajki i filmy. Starsze pamietają, że były to komiksy. Komiksy są łatwe do przyswojenia, szybko się czyta, a wciągają jak niejedna książka czy film. Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju) wpadła na świetny pomysł, by komiksy wykorzystać w edukacji ekonomicznej naszych dzieci. Tak powstał konkurs oraz scenariusze lekcji oparte o komiksy ekonomiczne.

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że ruszyła 10-ta edycja konkursu, zatem zachęcamy wszystkich do udziału. Potrzebny jedynie pomysł i ktoś kto naszą historię przeleje na papier. Najlepsze komiksy otrzymają nagrodę pieniężną – nawet 5000zł!

Więcej dowiecie się na stronie: https://for.org.pl/pl/konkurs-na-komiks-ekonomiczny-x-edycja-2018

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczośći jest patronem tego wydarzenia