Drodzy przyjaciele,

Rozwój Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości, jej przyszłość oraz dalsze perspektywy dla wolności w naszym kraju ściśle zależą od naszej sytuacji finansowej. Działalność Fundacji jest finansowana w pełni ze środków prywatnych: opłat od uczestników projektów, grantów czy indywidualnych dotacji. Nie pobieramy żadnych środków publicznych, co czyni nas wolnymi od jakiegokolwiek nacisku politycznego. Fakt nieużywania pieniędzy podatników jest wyjątkowy na naszym polskim podwórku, gdzie większość instytucji zajmujących się edukacją jest finansowana z budżetu Polski bądź Unii Europejskiej. Wierzymy w wolność i odpowiedzialność, więc chcemy pozostać wierni tym ideom. Może nam się to udać tylko i wyłącznie z pomocą ludzi, którzy wyznają podobne ideały i doceniają nasz wkład w edukację społeczeństwa.

Nasze projekty stale rosną, jednak nie uda nam się utrzymać odpowiedniego tempa rozwoju bez potrzebnych do tego środków. Pomoc uzyskana od naszych sojuszników i przyjaciół zapewni nam możliwość dalszej działalności w zakresie promowania wolności w Polsce i na świecie. Chcemy sprawić, by Polska była dla Europy tym, czym Stany Zjednoczone są dla świata – symbolem wolności. Uprzejmie prosimy o wsparcie naszej fundacji dowolną kwotą pieniędzy – każda złotówka to kolejna cegiełka na rzecz indywidualnej i gospodarczej wolności.

Dziękujemy!

Jacek Spendel

Założyciel i Prezes
Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości

Możesz wesprzeć nas w dowolny sposób!

Login PayPal: [email protected]

Dane do przelewu bankowego:
Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości
ul. Asnyka 6 40-696 Katowice
Nr konta: 14 1140 2017 0000 4502 1294 6841 (mBank)

Uwaga! Zachęcamy do wybrania przelewu bankowego jako sposobu wsparcia. W ten sposób wszystkie środki zostaną w całości przekazane FWiP. Istnieje możliwość wsparcia konkretnego projektu – wpłaty pozostawione bez tej informacji będą traktowane jako ogólne dotacje na działalność Fundacji.

• Miltonalia
  • Szkoła Dziennikarska im. Henry’ego Hazlitta