AUTORSKI PROGRAM FUNDACJI WOLNOŚCI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

SKUTECZNI W ZMIENIANIU ŚWIATA

SZKOLENIE DLA NGO

lat doświadczenia w trzecim sektorze
absolwentów naszych programów i szkoleń

Kim jesteśmy?

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości posiada unikalne doświadczenia w skali polskiego sektora NGO. Łączymy przedsiębiorcze podejście do zarządzania z wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z USA. Dysponujemy doskonale przygotowaną merytorycznie kadrą praktyków i modułową ofertą, którą modyfikujemy dla każdego Klienta w zależności od jego potrzeb. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem z przedstawicielami trzeciego sektora oraz biznesu.

dr Marcin Chmielowski

• Budowa kultury organizacji
  • Metody ewaluacji projektów
  • Kontakt i utrzymywanie relacji z dziennikarzami

Jacek Spendel

• Zarządzanie zespołem w NGO
  • Organizacja pracy w zespole międzynarodowym i rozproszonym
  • Pozyskiwanie i motywowanie wolontariuszy

Sebastian Węglarz

• 100 sposobów na skuteczny fundraising
  • Budowa skutecznej komunikacji z darczyńcami i sympatykami
  • Media społecznościowe w działaniu NGO

Szkolenie naprawdę otwiera oczy! Zawiera szereg interesujących i wartych do wdrożenia porad, które zdają się być oczywiste... gdy człowiek już je usłyszy. Wcześniej to wcale takie oczywiste nie jest. Bardzo podobał mi się segment Sebastiana dotyczący fundraisingu, który stawia przede wszystkim na praktykę. Prowadzący mieli indywidualne podejście, czuć było rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie. Serdecznie polecam!

Juliusz KamińskiPrezes Fundacji Wydawniczej Imienia Fryderyka Bastiata

Szkolenie zostało profesjonalnie poprowadzone przez ekspertów z wieloletnią praktyką w trzecim sektorze. Dzięki niemu udało mi się dostrzec błędy w funkcjonowaniu naszej organizacji i wiem już, jak mogę im przeciwdziałać. Ponadto dowiedziałem się w jaki sposób prowadzić fundraising na rzecz swojej organizacji oraz poznałem silne strony jakie ma nasza Fundacja. Teraz lepiej możemy wypełnić nasze miejsce na rynku idei.

Michał DulewiczFundacja Wydawnicza Imienia Fryderyka Bastiata

Skontaktuj się z nami celem przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji w sprawie rozwoju swojej organizacji pozarządowej