Bez kategorii

Raport Roczny 2019

By 01/04/202017 lutego, 2021No Comments

W bardzo niepewnych czasach przyszło nam publikować Raport Roczny z działalności naszej Fundacji. Chociaż obecnie wiele naszych projektów stoi pod znakiem zapytania, to staramy się nie siedzieć bezczynnie. Pandemia będzie miała wpływ na całą gospodarkę, dlatego powinniśmy być gotowi na ciężką pracę, gdy tylko problem zostanie zażegnany.

Zachęcamy wszystkich do pomagania osobom potrzebującym, a w wolnym czasie proponujemy lekturę Raportu Rocznego 2019 Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Sprawdźcie co zrobiliśmy w ciągu ostatniego roku i co planujemy na rok obecny.

Jednocześnie przypominamy o możliwości wspierania nas odpisem 1% podatku na projekty filmowe realizowane współnie z Fundacją PAFERE. Jak to zrobić? Wystarczy w rubryce “1% dla OPP”, która znajduje się w deklaracji podatkowej, wpisać numer KRS oraz kwotę – 1% wyliczonego podatku, zaokrąglając do pełnych złotych. Koniecznie wpisujemy cel szczegółowy: Projekty filmowe. Podmiot: Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego, KRS 0000278610

Bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie i zachęcamy do dzielenia się efektami naszej działalności.

Raport Roczny 2019: