Project Arizona 2023 oficjalnie rozpoczął swoją siódmą edycję w sobotę, 21 października w Phoenix. Jacek Spendel, pomysłodawca i dyrektor projektu, przez najbliższe sześć tygodni przeprowadzi siedmiu młodych liderów z różnych zakątków świata przez specjalnie przygotowany program edukacyjny. Aż dwie uczestniczki tej edycji, aktywne działaczki na rzecz wolności, pochodzą z Polski.

Studenci będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach networkingowych z największymi postaciami libertariańskiego ruchu w Stanach Zjednoczonych. Ostatnim punktem programu jest wycieczka do Las Vegas i Los Angeles. Oto niektórzy z tegorocznych instruktorów: Matthijs Tieleman, Tom Jenney, Glenn Cripe, Boaz Witbeck, Kevin Flanagan, Clint Bolic, Marc Victor, Todd Hansen, Jeffrey Singer, Sylwia Martynowicz, Alexey Gorbachev, Harold Kraemer, Alexander Kolodin, Darcy Olsen.

Project Arizona jest organizowany przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości od 2017 roku. Zgłoszenia na kolejną edycję można wysyłać za pomocą strony projectarizona.us