Masz między 18-29 lat i interesujesz się filozofią? Mamy dla Ciebie znakomitą okazję do poszerzenia swoich horyzontów i poznania podobnych do Ciebie osób. Objective Standard Institute organizuje swoją konferencję LevelUp po raz pierwszy w Europie. 23-24 marca w Pradze wystąpią m.in. Andrew Doyle, Stephen Davies, Kiyah Willis, Thomas Walker-Werth, Angelica Walker-Werth i wielu innych. Jako partnerzy mamy dla Ciebie korzystną ofertę udziału w tym wydarzeniu.

Do 1 lutego trwa przedsprzedaż biletów, które z naszym kodem zniżkowym „LU24FWiP25” zdobędziesz za niespełna 23 dolary. Aplikując o Firebringer Scholarship i wspominając, że dowiedziałeś się o konferencji za naszym pośrednictwem, masz duże szanse na otrzymanie stypendium o wartości 200 EUR, a jest to jedynie wartość materialna. Prawdziwą wartość konferencji LevelUp Europe trudno zmierzyć za pomocą liczb!

LevelUp to konferencja dla ludzi, którzy chcą nieustannie rozwijać swoje kompetencje zawodowe, poszerzać sieci kontaktów i spędzać produktywnie czas w gronie osób zaangażowanych w walkę o wolność. Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, nie czekaj, aplikuj o stypendium i użyj naszego kodu, aby uzyskać maksymalną zniżkę. Do zobaczenia w Pradze!

KOD ZNIŻKOWY 25% „LU24FWiP25”