26 marca o godzinie 18:30 zapraszamy na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, gdzie odbędzie się spotkanie z Kiyah Wills, amerykańską aktywistą wolnościową, która opowie o swojej drodze od progresywizmu do obiektywizmu. Wydarzenie organizowane przez Objective Standard Institute, Students For Liberty – Polska, Liberty International i Fundację Wolności Wolności i Przedsięiorczości.

Kiyah Willis współpracuje z Objective Standard Institute, gdzie zajmuje się trendami kulturowymi, ich pochodzeniem i wpływem na społeczeństwo. Absolwentka Massachusetts Institute of Technology, Kiyah zanim zajęła się filozofią, pracowała jako analityczka danych. Jej hobby to górskie wędrówki, zabawa ze swoim bokserem Apollem i pisanie artykułów na swojego Substacka. Jej materiały w tematach racjonalizmu, indywidualizmu i wolności można znaleźć na Twitterze i TikToku (@KiyahWillis).

Spotkanie odbędzie się 26 Marca, w Wtorek o godzinie 18:30 w Starej Auli w Budynku Głównym. Następnie zapraszamy do lokalu Stacja Bosacka na kontynuację spotkanie, w bardziej swobodnej formie.