W tym roku jeszcze nie możecie przekazać nam swojego odpisu podatkowego. Ale my z kolei możemy zachęcić Was do tego, abyście przekazali go organizacji, z którą współpracujemy i robimy wspólne projekty.

Jest to Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego – PAFERE, jedna z najstarszych organizacji trzeciego sektora działająca na rynku libertariańskich idei w Polsce. Wspólnie z PAFERE zrobiliśmy wiele i dzięki Waszemu wsparciu udzielonemu naszym Przyjaciołom, oni razem z nami będą mogli zrobić jeszcze więcej.

Przekazując 1,5% podatku na Fundację PAFERE (KRS 0000278610) z dopiskiem „Projekty Międzynarodowe”, możecie wesprzeć nasze inicjatywy takie jak Miltonalia, Project Arizona, Szkoła Dziennikarska im. Henry’ego Hazlitta czy Polsko – Amerykańska Akademia Liderów.

Wasze wsparcie pomoże polskim libertarianom kontynuować naszą misję, działając na rzecz wolnościowej Polski!